Ostujuhis

Netipoe kasutamise juhend:

1. Leia otsingu või kataloogi kaudu endale meelepärane üritus.

2. Vajuta nuppu "Osta".

3. Vali piirkond (saal või rõdu), kus sooviksid üritusel istuda.

4.  Vali avanenud saaliplaanilt meelepärased kohad. Kui üritusel pole saaliplaani, saab valikumenüüst valida ostetavate kohtade arvu. Kinnita oma valik.
Pärast kohtade valimist saaliplaanil ära enam tagasi liigu, kui soovid midagi muuta, siis vajuta "Loobu ostust".

5. Vali piletitele sobivad soodustused või nende puudumisel veendu ostu õigsuses. Kinnita tehing. Soovides osta pileteid mitmele üritusele, on võimalik kasutada "ostukorvi".

6.  Vali endale sobiv piletite eest maksmiseks kasutatav netipank.

7. Sisene oma netipanka ja soorita seal maksetehing. Kui tehing pangas tehtud, kliki netipangas nuppu "Tagasi kaupmehe juurde". Juhul kui ID kaardiga panka sisenemine ei õnnestu, mine https://www.sk.ee/tervitus ja kontrolli, et näed tervitust. Kui ei näe, siis saada e-post aadressile piletimaailm@piletimaailm.com ja saadame Sulle juhendi.

8. Trüki välja netipiletid.

9. Piletimaailma netipileti kasutamiseks on kaks võimalust:
Netipiletit võib näidata ürituse sissepääsus väljaprindituna paberilt või telefoniekraanilt.
Netipileti võib vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides.

NB! Kui Teil ei ole võimalust printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate müügipunktist kätte (teenustasuta), kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Netipoes makstud pilet ei ole Sinu e-postiaadressile jõudnud? Vaata kõigepealt ka rämpsposti kausta, teinekord läheb kiri sinna. Kui kiri piletitega pole siiski Sinuni jõudnud, siis võta meiega ühendust aadressil piletimaailm@piletimaailm.com

Piletimaailm pileteid tagasi ei osta ja ümber ei vaheta. Piletite tagasiostu ja/või hüvitamisega tegeleb korraldaja.
Piletimaailm ei ole ühegi ürituse korraldaja ning ei oma õigust pileti hinna ja müügitingimuste kehtestamiseks ja muutmiseks. Piletitega seotud õigused ja kohustused kehtestab ürituse korraldaja.

Lukustatud, kuid ostmata kohad vabanevad süsteemis umbes 50 minuti jooksul.

Piletimaailm asub SA Eesti Draamateatri haldusalas ning seetõttu laekuvad kõik ülekanded SA Eesti Draamateatri arvelduskontole. 

Piletimaailma kinkekaardid on müügil kõigis Piletimaailma müügipunktides (v.a netipood).
Piletimaailma kinkekaarti saab vahetada piletite ostmise käigus netipoes või järgmistes teatrikassades: Eesti Draamateater, Pärnu Teater Endla, Ugala Teater, Kuressaare Linnateater, Teater Vanemuine, Rakvere Teater.

Piletimaailma kinkekaardi kasutamisel netipoes tuleb vastavasse lahtrisse sisestada triipkoodi all olev must number (näide PM1234566). Kui soovite korraga kasutada mitut kinkekaarti, siis sisestage kinkekaardid ühekaupa.

Teatrikassa kaudu broneeritud piletid on võimalik välja osta ka netipoest juhul, kui omate Piletimaailma kasutajakontot.

 

Piletimaailma kontakt:

SA Eesti Draamateater

e-post: piletimaailm@piletimaailm.com

Pärnu mnt. 5, Tallinn 10148Märksõnadega otsing

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti